Nízkoteplotný podlahový systém vykurovania s krátkym reakčným časom už od 35 EUR/m2
1

1.

Výhodné pre

drevostavby

Veľmi vhodná a výhodná varianta pre Drevostavby, nakoľko ide o suchý system bez betonáže čím sa do konštrukcií a stavby nedostáva nadbytočná vlhkosť, ako pri betonáži. Skrátenie doby výstavby o niekoľko týždňov v porovnaní s klasickou podlahovkou. Čas montáže a spustenia systému v priebehu 4 dní.

2.

Malá hrúbka

systému

Vhodný a výhodný variant pre rekonštrukcie, kde sa vyžaduje nízka hrúbka podlahy. Minimálna hrúbka systému je 4,5cm + dlažba / koberec / laminátová podlaha.

3.

Ľahký systém

bez betónovania

Vhodné a výhodné pre rekonštrukcie rodinných domov, kancelárií a stavieb vyžadujúcich nižšie zaťaženie na jestvujúce konštrukcie z hľadiska statiky. Váha systému: 55 kg/m2.

4.

Suchý systém -

energetická účinnosť

Lithotherm podlahové kúrenie funguje s nižšou teplotou ako štandardné radiátory, čím dokážeme zabezpečiť úsporu nákladov na vykurovanie. Takto docielime cca 15%-né zníženie účtov za energie.

5.

Komfort

a zónová regulácia

Teplotnú pohodu v priestore podľa Vašich požiadaviek zabezpečujú naše presné termostaty a možnosť riadenia teploty jednotlivých miestností samostatne. Sálavé teplo zo systému Lithotherm znižuje vlhkosť a cirkuláciu vzduchu v priestore, čím je zabezpečený nižší výskyt alergénov vo vašom obydlí. Systém je vhodný a bezpečný pre alergikov a deti.

Icon

Novinky

Spustili sme pre vás novú webstránku, kde nájdete kompletné informácie o našom revolučnom produkte v oblasti podlahového vykurovania.
Icon

Úvod

PODLAHOVé KúRENIE

Suchý systém podlahového vykurovnia LITHOTHERM je vhodný pre všetky druhy stavieb, aj pre drevostavby. Dá sa rýchlo nainštalovať, šetrí energiu, životné prostredie, priestor a peniaze.

Image

Priemyselné podlahy

Vďaka nízkej konštrukčnej výške, rýchlej montáži a možnosti inštalácie rôznych povrchov je systém LITHOTHERM vhodný na stavbu priemyselných podláh.

 

Image

Stenové vykurovanie

LITHOTHERM dosky sú využiteľné na konštrukciu stenového vykurovacieho systému. Povrch steny je možné prekryť sadrokartónom alebo bežnou omietkou.

Image

Stavba pecí

Materiál a jeho vlastnosti umožňujú, aby boli LITHOTHERM dosky použité aj pri stavbe pecí a rôznych vykurovacích telies či už s ohniskom alebo bez neho.

 

Image
IVT

Icon

Partneri

Lithotherm

Partner
Partner
Partner
Partner